АМКУ контролюватиме ринок нафтопродуктів

Поділитися:

Антимонопольний комітет України збирається контролювати вітчизняний ринок нафтопродуктів на тлі політичних і економічних хвилювань всередині країни-сусідки Білорусі. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Вказується, що теперішні протести всередині Білорусі, які тривають вже другий тиждень через незгоду народу з підсумками голосування на останніх президентських виборах, де знову виграв чинний глава країни Олександр Лукашенко, можуть негативним чином вплинути на формування ринкової ціни автотоплива для України.

Для того, щоб запобігти можливому коливання цін, в АМКУ хочуть посилити моніторинг ринку нафтопродуктів.

Очікується, що в країні може виникнути дефіцит пального оскільки Білорусь є одним з головних партнерів України щодо постачання дизельного палива.

“У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітет реагуватиме відповідно до чинного законодавства“, – пообіцяли в АМКУ.

Нагадаємо, що зараз частка білоруського ресурсу на ринку України перевищує позначку в 30%.

Після відмови від широкого імпорту російського палива з початком війни на Донбасі, Україна збільшила свій імпорт нафтопродуктів з Білорусі й зараз знаходиться в підвішеному ситуації через масові страйки НПЗ на полях сусідньої держави.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 12:42
Роком раніше було запущено ще 41 свердловину з видобутку газу
18 Січня 2022 року - 11:02
У межах UNIFIER знаходяться близько 200 канадських військових
18 Січня 2022 року - 10:37
У вигляді допомоги захисту від Росії
18 Січня 2022 року - 9:02
В опитуванні взяли участь 688 компаній