ВООЗ просить пенсіонерів утриматись від подорожей

Поділитися:

Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує літнім невакцинованим людям відкласти подорожі.

Відтак, у ВООЗ заявили, що ті, хто не повністю вакцинований і вразливий до Covid-19, включно з людьми віком понад 60 років, повинні відкласти поїздки в райони з поширенням інфекції.

«‎Особам, які не були повністю вакциновані або не мають доказів попередньої інфекції Sars-CoV-2 і мають підвищений ризик розвитку тяжкого захворювання та смерті, зокрема людям віком 60+ або особам із супутніми захворюваннями, які мають підвищений ризик важкої форми Covid-19, слід порадити відкласти поїздки до районів, де передається інфекція»‎, — йдеться у заяві ВООЗ.

У ВООЗ додали, що повна заборона на поїздки не може вповні запобігти поширенню штаму Омікрон, але може утримувати країни від обміну епідеміологічними даними.

Раніше ми повідомляли, що у ВООЗ розповіли про летальні випадки коронавірусного штаму «Омікрон».

Нагадаємо, що у зв’язку із запровадженням нових правил усім, хто в’їжджає до Великобританії, у тому числі й вакцинованим людям, необхідно скласти тест на коронавірус.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства