В Україні знову проходять вибори

Поділитися:

Сьогодні, 22 листопада, в деяких містах України призначений другий тур місцевих виборів. Про це заявили в прес-службі ЦВК.

Відомо, що другий тур місцевих виборів проходить в тих містах, де жоден з кандидатів в мери не зумів набрати понад п’ятдесят відсотків голосів під час першого туру.

Так, громадяни, які проживають в Бердянську, Дніпрі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Черкасах, Ужгороді, Слов’янську, Дрогобичі та Нікополі зможуть віддати голоси за одного з двох політиків, які вийшли до другого туру місцевих виборів.

Слід зазначити, що взяти участь у голосуванні, призначеному на 22 листопада, зможуть майже три мільйони українців. Також в територіальних громадах з кількістю виборців до десяти тисяч чоловік буде проведено повторне голосування на виборах депутатів 47 місцевих рад. Йдеться в цілому про п’ятнадцяти регіонах.

При цьому, результати повинні бути оголошені не пізніше п’ятого дня після завершення другого туру голосування. Таким чином, жителі вищезгаданих міст зможуть дізнатися прізвища своїх мерів вже в п’ятницю ввечері, 27 листопада.

Нагадаємо, що згідно з даними, які оприлюднив Центрвиборчком, в Україні дуже низька явка на місцеві вибори у всіх регіонах. Так, на 22:00 у неділю, 25 жовтня, цифра була такою – 36,98% українців. Також відомо, що цю цифру вивели після того, як обробили 98,65% всієї наявної інформації.

Раніше повідомлялося, що повторні вибори представників місцевої влади проходять сьогодні, 15 листопада, в 7 містах України. Відомо, що причиною повторного голосування стало те, що жоден з кандидатів на посаду міського голови не набрав 50% голосів виборців.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 10:10
Відповідний проект був створений за участю Державної прикордонної служби України
25 Листопада 2020 року - 10:02
Такому рішенню передувало дослідження з приводу проблем з подушками безпеки...
25 Листопада 2020 року - 9:51
Середня вартість одного тесту в Чехії - 200 крон
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...