В Україні можуть заборонити пластикові пакети

Поділитися:

Пластикові пакети в Україні вже незабаром потраплять до чорного списку. Депутати парламентського комітету вже підтримали законопроект «Про обмеження обігу пластикових пакетів» для розгляду у другому читанні та прийняття його у Верховній Раді в цілому. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

Документ пропонує заборонити легкі й надлегкі пластикові пакети, товщиною до 50 мікронів, та оксобіорозкладні пакети. Винятком стануть стандартні пакети-майки, що використовуються для риби, м’яса, а також для сипучих продуктів, для яких пакет є первинною упаковкою.

За розповсюдження пластикових пакетів будуть стягувати штрафи у розмірі від 1700 до 3400 гривень. За повторне таке порушення буде стягуватися штраф до 8500 гривень. За словами голови Міндовкілля, відмова від пакетів стане тим самим «великим-малим кроком» назустріч чистій планеті.

Раніше повідомлялося, що Україна буде охороняти навколишнє середовище за європейськими нормами. В Україні три роки буде проводиться проект, в рамках якого планується розробити важливі та потрібні законодавчі та нормативно-правові документи з охорони навколишнього середовища. Назвали його APENA 2, повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції (ДЕІ).

Також ми писали про те, що українське повітря будуть моніторити новою системою. Проект EcoCity, який містить у собі мережу автоматизованих станцій для цих цілей, був придуманий і розроблений групою дітей, які знаються на робототехніці.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради