Українцям розповіли, як будуть перевіряти одержувачів субсидії

Поділитися:

36,6 млрд гривень заклали в державний бюджет 2021 року на виплату субсидій. За словами експертів, сума наступного року набагато нижче, ніж була в 2020 році. У Міністерстві соціальної політики розповіли про те, як вплине така сума на кількість субсидіантів, а також, яким буде новий механізм призначення субсидій.

“Під час розрахунку проекту державного бюджету на 2021 рік було запропоновано закласти 36 млрд гривень. Це відповідає умовам, в яких ми прораховували витрати. Якщо відбудеться збільшення цін або тарифів, то ця цифра буде переглядатися. Ми не припускали істотне зменшення одержувачів субсидії” – кажуть у відомстві.

Слід зазначити, що з огляду на карантинні обмеження українцям, які раніше отримували субсидії, у наступному сезоні виплати триватимуть автоматично.

“Понад 2,5 млн домогосподарств є в системі отримання житлових субсидій. Було прийнято рішення про те, що всім, хто отримував субсидії в минулому опалювальному сезоні, на наступний сезон її продовжать автоматично” – кажуть фахівці Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що в українському уряді продовжать піклуватися про соціально незахищених громадян країни. Зокрема, на субсидії для таких сімей вже закладені кошти в бюджеті на 2021 рік. Кабмін запланував на субсидії 36,6 млрд гривень – це більше, ніж в результаті залишилося на 2020 рік після двох скорочень.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики України підготували постанову щодо шляху підвищення стипендій студентам-сиротам.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
20 Січня 2021 року - 14:32
На засіданні робочої групи було розглянуто кілька важливих питань, які...
20 Січня 2021 року - 11:41
На останньому місці опинилася Венесуела
20 Січня 2021 року - 10:13
До літа можуть скасувати більшу частину обмежень
20 Січня 2021 року - 8:43
Відомство стало лояльніше ставиться до фільмів російського виробництва