«Украерорух» довів в суді борги компанії Коломойського

Поділитися:

21 серпня Господарський суд Київської області в ході слухання справи МАУ проти «Украероруху» ухвалив, що всі положення договору з надання аеронавігаційного обладнання відповідають законодавству повітряного руху України. Іншими словами, МАУ належить сплатити свої борги перед «Украерорухом» в повному обсязі.

Про це повідомили в пресслужбі компанії «Украерорух».

Нагадаємо, що компанія МАУ подала позов до суду, в якому намагалася довести наявність дискримінаційних умов в договорах компанії «Украерорух» на надання їй обслуговування аеронавігаційного обслуговування.

Рішенням суду всі ці заяви були відкинуті, в задоволенні позовних вимог МАУ було відмовлено. Разом з тим в рішенні зафіксована і неможливість створення будь-яких привілейованих умов обслуговування для одного з перевізників, оскільки це автоматично буде зроблено коштом інших гравців ринку повітряних перевізників в Україні.

Також відомо, що за станом на осінь 2019 року заборгованість МАУ перед «Украерорухом» становила не менше 1 млрд грн., при цьому компанія була єдиним боржником з настільки великими сумами.

Довідка: МАУ — компанія, яка була організована в 1992 році. За словами Ігоря Коломойського, він є власником 25% акцій. А за даними системи розкриття інформації НКЦБФР та держреєстру юридичних і фізосіб-підприємців, 100% акцій прямо або опосередковано контролює кіпрська “Онтобет Промоушінз Лімітед”. Згідно із законом, бенефіціари її не розголошуються.

Також повідомлялося про те, що в МАУ через коронакризу скоротився потік пасажирів. В авіакомпанії підрахували, що кількість літаючих на рейсах МАУ зменшилася вчетверо.

Також ми писали про те, що в МАУ вимушено скоротили близько 900 співробітників.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...
6 Грудня 2021 року - 17:27
У Міністерстві закордонних справ порадили українцям наразі утриматися від поїздки...
6 Грудня 2021 року - 16:32
Громадяни зможуть взяти участь у програмі під час першого етапу...