У МВС розповіли про вартість найдорожчих номерів для автівки

Поділитися:

Українські власники автівок залюбки купляють особливі номерні знаки. Серед популярних — номери із дзеркальними цифрами, кілька однакових знаків поспіль, написи тощо. Найдорожчі, які повідомили у СЦ МВС, обійдуться автовласнику у 36 тис. гривень — тут мається на увазі чотири однакові цифри або ж нулі попереду. А найдешевші з дорогих номерів коштуватимуть майже 4,5 тисячі — дзеркальні, коли спереду та позаду одні й ті самі цифри.

Вартість номерів залежить від амбітних планів або ж фантазії власника автівки. Наприклад, три однакові цифри у номері обійдуться у 12 тисяч гривень, також до цієї групи увійшли номери типу «1234» або «4321». Такі комбінації, де однаковими будуть дві цифри у тій чи іншій послідовності, коштуватимуть близько 9,5 тисяч гривень.

Натомість звичайний номерний знак, який видадуть автовласникові без якихось побажань, має стандартну та прийнятну вартість — 178,2 грн.

Раніше повідомлялося, що в Україні змінять податок на автомобіль. Про це йдеться в законопроекті №3704, який був нещодавно представлений в стінах українського парламенту.

Також ми писали про складності з оформленням автівок, які привезенні з-за кордону.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...
22 Вересня 2021 року - 20:07
У Держстаті підрахували, що найбільше коштів піде на оплату праці...
22 Вересня 2021 року - 19:35
Матеріали справи відкрили адвокатам для ознайомлення перед складанням обвинувального вироку.