Суд по Олександру Тупицькому знову закінчився нічим

Поділитися:

Олександр Тупицький нарешті таки припинив ігнорувати судові засідання у власній справі, але тепер суд ніяк не визначиться із запобіжним заходом, що люди у мантіях мали обрати ще 8 червня. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Нинішнє слухання знову закінчилося нічим: спершу судді оголосили перерву, а потім і взагалі перенесли засідання на 4 серпня.

Але в Конституційний суд Тупицький більше не повернеться за будь-яких обставин – певен представник Президента в КСУ Федір Веніславський.

За його словами, проти Тупицького відкрито вже декілька кримінальних проваджень, крім того, наявні різні важелі – рішення великої палати Верховного суду, Ради нацбезпеки та оборони тощо.

Нагадаємо, що главу Конституційного суду Олександра Тупицького запросили на зустріч до Офісу Генерального прокурора України. Візит призначений на п’ятницю, 16 липня.

Подробиці щодо запрошення розповів особистий адвокат Тупицького. Він сказав, що його підопічного запросили в офіс генпрокурора на ранок п’ятниці, на 11:00. Йдеться про вручення Тупицькому підозри.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Липня 2021 року - 14:17
Такі прогнози пов'язані з опитуванням, проведеним нацрегулятором
27 Липня 2021 року - 13:54
Відомо, що державний бюджет щороку недоотримує до 300 мільярдів гривень
27 Липня 2021 року - 13:41
Щоб газ не відключили, потрібно буде встановити лічильник
27 Липня 2021 року - 13:18
Про плани на майбутнє співробітництво президент Джо Байден