ДБР перевірить Луганське ДСНС

Поділитися:

У розкраданні палива звинувачується керівництво Державної служби надзвичайних ситуацій у Луганській області. Слідчі Державного бюро розслідування під час обшуку виявили та вилучили ймовірні знаряддя злочину, документи та інші предмети, що мають доказове значення для кримінального провадження. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового».

Слідчі встановили, що за вказівкою керівництва були придбані спеціальні технічні засоби — для корекції одометрів автомобілів. Саме з їх допомогою систематично проводилися маніпуляції з пробігом спецтехніки, за допомогою яких завищували реальний пробіг автомобілів, а паливо розкрадали. ДБР вважає, що через системне розкрадання палива під керівництвом ДСНС в Луганській області не було сформовано належного резерву паливно-мастильних матеріалів. Таким чином спеціалізована техніка для гасіння пожеж не змогла вчасно виїхати на місця пожежі, що є однією з головних причин масштабних пожеж.

Раніше повідомлялося про те, що СБУ повідомила про масштабні розкрадання на «Укрзалізниці». У двох офісах «Укрзалізниці» — у Вінниці та в Києві — були проведені обшуки. СБУ перевіряла інформацію з приводу розкрадань на суму понад 12 млн гривень.

Також ми писали й про те, що завершено слідство у справі про розкрадання понад 21 млн гривень в Одесі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 21:59
І найманим працівникам за законом теж обіцяють компенсацію
28 Листопада 2020 року - 21:26
Ініціативу МОЗ в уряді відкинули
28 Листопада 2020 року - 20:27
Додатково хочуть змусити платити за воду, вивезення сміття та опалення
28 Листопада 2020 року - 19:54
В уряді запропонували парламентаріям вилучити із запланованих витрат на освіту...