Ще дві області виходять з «червоної» карантинної зони

Поділитися:

Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з “червоної” зони карантину. Про це після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати: з 00 годин 00 хвилин 7 травня 2021 червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Полтавської областей », – написав чиновник.

Слід зазначити, що рішенням комісії було застосувати на території Запорізької та Полтавської областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, що в Україні знову оновили карантинні зони згідно епідеміологічної ситуації в регіонах. Так, в червоній зоні залишилося 10 областей і столиця.

Раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів України заявили, що в цей карантин український бізнес набагато активніше користується можливістю отримати фінансову допомогу з боку держави. Про це повідомляє віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб