Зеленський призначив голову Київської ОДА

Поділитися:

На сайті Офісу Президента опубліковано указ, згідно з яким Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Кулебу новим головою Київської обласної державної адміністрації (ОДА).

Раніше Кулеба обіймав посаду першого заступника голови Київської міської держадміністрації зі здійснення самоврядних повноважень. А до своєї діяльності на державній службі займався бізнесом.

Під час урочистого призначення на посаду та вручення посвідчення, Зеленський привітав Олексія Кулебу та висловив сподівання, що його подальша діяльність у ролі голови Київської ОДА буде ефективною та плідною, а його досвід та знання сприятимуть розкриттю всіх можливостей області.

Нагадаємо, що українські підприємці встановили 250 тисяч реєстраторів розрахункових операцій. Більшість представників бізнесу виконали норму закону, за якою вони мають працювати з прозорим обліком.

Також уряд змінив порядок призначення глав райдержадміністрацій у Києві – відтепер їхні кандидатури пропонуватиме не голова КМДА, а прем’єр-міністр України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ