Україна і Польща просять Байдена зупинити «Північний потік-2»

Поділитися:

Політики Польщі та України звернулися до президента США Джо Байдена з проханням зупинити будівництво газопроводу “Північний потік-2”. У МЗС обох держав вже давно наполягали на небезпеки цього проекту для України і Польщі.

“Ми закликаємо президента США Джо Байдена використовувати всі наявні в його розпорядженні засоби, щоб не допустити завершення проекту”, – заявили дипломати.

Україна і Польща застерігають від завершення будівництва трубопроводу. У заяві говориться, що Захід “не може дозволити собі відступити перед обличчям шантажу, який суперечить всьому, за що ми виступаємо”.

“Якщо проект виявиться успішним, Росія може спробувати переконати українську громадськість в тому, що Заходу байдужі його власні принципи і, в кінцевому підсумку, безпеку і процвітання України”, – підкреслили глави дипломатії двох країн.

При цьому говорячи про підтримку проекту Німеччиною, вони відзначили, що поважають право Берліна висловлювати свою точку зору.

Нагадаємо, що в «Газпромі» говорять про те, що планують повністю завершити будівництво одіозного «Північного потоку – 2» вже до 2 червня 2021 року. У країні в цей день будуть святкувати День Росії, саме до цього свята і хочуть приурочити завершення основних робіт.

Раніше повідомлялося, що Сполучені штати Америки заявили про готовність допомогти Україні в розслідуванні кримінальних справ проти олігархів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року
9 Травня 2021 року - 13:31
За рік витрати українців на комунальні послуги підвищились на понад...
9 Травня 2021 року - 13:05
У Раді зареєстрували законопроект № 5444, який покликаний повернути у...
8 Травня 2021 року - 21:26
З проханням втрутитися в пошуки судді, його дружина Світлана Чаус...