Син Джо Байдена розповів про роботу в українській компанії

Поділитися:

Син президента Сполучених Штатів Хантер Байден розповів в інтерв’ю ЗМІ, що його прізвище стало ключовою причиною призначення в українську газовидобувну компанію Burisma. Мовляв, представникам Burisma здавалося прізвище «золотим», що зіграло суттєву роль у пропозиції увійти до складу ради директорів. Прізвище стало «і привілеєм, і тягарем», зазначив він.

Хантер заявив, що, прийнявши пропозицію, не усвідомлював до яких негативних наслідків для його родини це може призвести.

Син чинного американського президента, увійшов до ради директорів Burisma 2014 року. На той час його батько працював на посаді віцепрезидента США і, вважалося, що курував політику Америки щодо України. У 2016-му генпрокуратура України проводила розслідування щодо Burisma. Під час кампанії Дональда Трампа за переобрання на посаду президента і проти Джо Байдена – його республіканці-союзники у 2020 році неодноразово порушували питання про роботу Хантера Байдена у «Бурісмі». За кілька тижнів перед американськими виборами деякі ЗМІ у США поширили електронне листування та іншу інформацію, що була пов’язана із ним та українською компанією, щоб зашкодити батькові Хантера.

Нагадаємо, Україна і ряд інших країн можуть отримати фінансову вигоду від дій нинішнього глави США Джо Байдена в сфері енергетики, заявив екс-президент США Дональд Трамп.

Також ми писали, що президент США Джо Байден через агресію проти України і окупацію Криму продовжив ще на рік санкції проти Росії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...