Російські морські буксири забирають роботу в українців

Поділитися:

Порти Чорноморська і Одеси, а також Одеський припортовий завод не можуть нормально працювати, так як в їх діяльність втручаються російські підприємства.

Наприклад, порт в місті Южне. Компанія “Аксон Шиппінг” хоче перехопити проводку судів. При цьому відомо, що за цією компанією стоять Борис Козир та сім’я Назаренко, який був звільнений з заводу. У ЗМІ звучить інформація про те, що Козир дзвонить керівництву порту і Адміністрації морських портів України, з метою вибити оренду госбуксирів. Назаренко ж намагається повернутися на роботу, він пропонує свою кандидатуру в якості радника новопризначеного керівника.

Передбачається, що Назаренко має намір використовувати в своїх цілях буксир “Вітязь”, який належить Українському Дунайському пароплавству (УДП). При цьому варто врахувати, що недавно УДП заявило про зникнення 32 барж, вартістю 5 мільйонів доларів.

Також є інформація про те, що вже деякий час підставні контори забирали в оренду буксири, які знаходяться у власності держави.

У профспілках кажуть, що фірми-прокладки, які пов’язані з ВРУ і Департаментом морського і річкового транспорту, привели в Чорноморський порт російські буксири. Так 17 липня, в порт зайшли буксири DIAMOND N і TOPAZ N. Тобто в українських буксирів роботу відбирають судна, які перебувають в розпорядженні Росії.

Нагадаємо, що керівник Фонду держмайна Дмитро Сенниченко призначив себе головою наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод».

Також ми писали про те, що в Міністерстві інфраструктури України спільно з Адміністрацією морських портів організували цілу монополію для приватних буксирних компаній, які поступово поглинають все державні буксири країни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...