Посол Маркарова сподівається зупинити «Північний потік-2»

Поділитися:

У посольстві України в США повідомили, що посол Оксана Маркарова провела віртуальну зустріч з керівництвом Українського кокусу в Конгресі, обговоривши теми стратегічного партнерства.

«Сторони обговорили хід основних питань стратегічного партнерства України і США, зокрема, посилення українсько-американського оборонного співробітництва і безпеки допомоги Україні; процес реформ в Україні, важливих як для поліпшення верховенства права, так і для прискорення розвитку, і для євроатлантичної інтеграції », – відзначили в дипломатичному представництві.

Так, особливу увагу було зосереджено на питанні протидії будівництву «Північного потоку – 2» і гібридним атакам з боку Росії.

Маркарова підкреслила важливість санкцій тиску на РФ з огляду на ризики, які російський газопровід несе не тільки для України, але і для енергетичної стабільності і безпеки Європи і Чорноморського регіону.

Нагадаємо, що Оксана Маркарова, яку нещодавно президент призначив послом України в США, має великий перелік завдань на час своєї дипломатичної роботи. Зокрема, вона буде займатися питанням налагодження відносин з МВФ, щоб Україна отримала обіцяні транші. При цьому сама Маркарова каже, що ця діяльність не є основною.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині триває робота з укладання труб газопроводу скандально відомого «Північного потоку – 2». Про це повідомив представник компанії оператора – Nord Stream 2 AG. Судно «Фортуна» укладає труби за графіком, при цьому використовує всі необхідні для цього дозволи. Також є всі дозволи від влади.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
13 Червня 2021 року - 20:48
Йдеться про тих громадян нашої країни, які виїхали на лікування,...
13 Червня 2021 року - 20:23
У столиці та Київській області, а також на півдні та...
13 Червня 2021 року - 19:26
Поки говорять про зменшення держслужбовців на 10%
13 Червня 2021 року - 18:58
Всі лоти виставляють на майданчику ProZorro. Це дає змогу продавати...