Перемовини ТКГ можуть проводити в Польщі

Поділитися:

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про те, що Україна більше не збирається проводити засідання на полях Мінська. Про це перший президент України заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, там немає демократії, а сам лідер країни Олександр Лукашенко явно зацікавлений в інтересах Росії. Виходячи з цього, Україна хоче поміняти майданчик для перемовин.

Серед нових варіантів, засідання можуть проходити на полях Польщі або іншої європейської країни, яка буде демократичною і матиме нейтральну позицію до українсько-російської проблеми.

“Якщо взяти колишній соціалістичний табір, то я б назвав Польщу. Тут не буде питань. Ми з Польщею не завжди були друзями, але були й часи дружби. Було і багато проблем, і на кордоні, і не тільки. Тому ніхто не скаже, що Польща вірний друг України. Це було б нормально”, – сказав Кравчук.

Також він передбачив, що швидше за все Росія не погодиться на такий варіант, адже тоді представникам ОРДЛО буде проблематично брати участь в перемовному процесі.

Нагадаємо, що раніше глава української держави Володимир Зеленський в терміновому порядку відправив на територію бойових дій на Донбасі головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака.

Зокрема, таке рішення президента обумовлено раптовою ескалацією збройного конфлікту з агресором на території.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...