Німецькі екологи заблокували добудову «Північного потоку-2»

Поділитися:

У понеділок, 18 січня, у Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії Німеччини (BSH) прийшов письмовий протест в електронному вигляді двох німецьких громадських екологічних організацій з вимогою відкликати дозвіл на добудову російського газопроводу «Північний потік-2». Це підтвердили в BSH.

Як написали у своєму протесті представники екологічної громадськості, в зоні прокладки газової артерії звили свої гнізда перелітні птахи. Тому будувати паливну артерію в цей час року не можна. Екологи попередили, що будь-які будівельні роботи по прокладанню газової артерії зашкодять пташині гнізда і птахи неминуче загинуть.

Як уже інформували у Федеральному відомстві з судноплавства і гідрографії, BSH винесла вердикт щодо тимчасового зупинення прокладання «Північного потоку-2». Роботи не ведуться.

Нагадаємо, за даними місцевих ЗМІ, швейцарська компанія Zurich Insurance Group AG припинить надання страхових послуг, пов’язаних з газопроводом «Північний потік-2», через загрозу можливих санкцій США.

Також раніше ми інформували про те, що в Чехії введено в експлуатацію відрізок газопроводу, який входить в систему «Північного потоку – 2».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн