Названо дату переговорів Путіна та Байдена

Поділитися:

Наступного тижня відбудеться онлайн зустріч двох президентів – США та Росії. Про майбутню розмову лідерів держав повідомив речник Володимира Путіна – Дмитро Пєсков.

Зазначається, що Володимир Путін та Джо Байден проведуть переговори, використовуючи захищений відеозв’язок, у вівторок, 7 грудня, ближче до вечора. Час для розмови не виділено, оскільки президенти вирішили самостійно встановити його тривалість під час бесіди.

Як раніше заявляв Джо Байден, він планує порушити кілька питань для обговорення з російським президентом. Зокрема, він торкнеться теми про Україну, а також планує висловити Путіну занепокоєння щодо активності російських військ на кордоні з Україною.

Раніше ми писали про плани Джо Байдена провести віртуальні зустрічі із президентами Російської Федерації та України окремо. Очевидно наступним кроком з боку американського лідера будуть переговори з Володимиром Зеленським.

Також ми повідомляли, що Путін, натякаючи на Україну, запропонував НАТО надати Росії юридичні гарантії, що свідчать про те, що Україна не вступить до Альянсу.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ