До перемовин в Мінську приєдналися заступники міністрів економіки України і РФ

Поділитися:

До Тристоронньої контактної групи, що працює в Мінську, приєдналися заступники міністрів економіки України і Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Відзначимо, що перемовний процес відбувся напередодні в четвер, 14 травня. Тоді до столу діалогу вперше приєдналися заступники міністрів економіки України і Росії.

Як уточнюють в Офісі президента, діалог між економічними групами мав конструктивний характер. У той же час, про якісь нові домовленності або рішення у відомстві не уточнили.

“Українська сторона відзначила конструктивний характер роботи економічної групи, в якій Україна і Росія були представлені на рівні заступників міністрів економіки“, – говориться в повідомленні.

Важливо сказати, що останнім завданням української підгрупи в Мінську було прискорення мирного врегулювання конфлікту на Сході України і виконання так званих Мінських угод, які раніше були прийняті в рамках нормандського формату.

Як повідомлялося раніше, Україна може отримати перший кредит від Міжнародного Валютного Фонду протягом двох тижнів: імовірно, перший обсяг фінансування буде в розмірі 1,75 млрд доларів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради