Киянам розповіли про карантинний контроль у транспорті

Поділитися:

Згідно із заявою першого заступника голови КМДА, контроль буде обов’язковим, як у наземному транспорті, так і в метрополітені.

Чиновник зазначив, що інших варіантів, крім фізичного обмеження кількості людей в транспорті, на сьогодні немає. Інша ситуація з метрополітеном, це зробити дуже складно. Звичайно, будуть ті чи інші обмеження на вхід по станціях, особливо центральних, але перш за все це свідомість пасажирів.

«Ми задіяли муніципальну охорону спільно з Національною поліцією якраз для контролю масочного режиму в метрополітені, така ж ситуація буде і в громадському транспорті, є відповідні підрозділи Міністерства інфраструктури, які повинні забезпечити правила перевезення пасажирів з введенням обмежень», – пояснив перший заступник голови КМДА .

Слід зазначити, що головний контроль за виконанням жорстких карантинних вимог в громадському транспорті Києва покладено на поліцію і муніципальну охорону.

Нагадаємо, що в Київській області слідом за столицею введуть локдаун. Посилені обмеження будуть діяти з 21 березня по 9 квітня. У Київській обласній держадміністрації пояснили, що це пов’язано з ростом в області кількості інфікованих коронавірусів. Зокрема, 18 березня було зареєстровано рекордну 1134 хворих, 27 осіб померли.

Раніше повідомлялося, що прем’єр Денис Шмигаль чекає від міністерств напрацювання алгоритму компенсаційних виплат підприємцям, які призупинили діяльність через віднесення регіонів до «червоній зоні» епідбезпеки в зв’язку з коронавірусів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 10:00
Кожен другий українець заявив, що буде більше дотримуватися правил «жорсткого...
12 Квітня 2021 року - 9:26
Нова хвиля зростання курсу валюти почалася в грудні, коли за...
12 Квітня 2021 року - 8:57
Стаж почали жорстко враховувати тільки з початку 2000-х, до цього...
12 Квітня 2021 року - 7:59
В умовах карантину послуги з пенсійного забезпечення можна отримати віддалено...