Мінкульт розповів про гранти на підтримку креативних індустрій

Поділитися:

Попри складний у всіх відносинах 2020 рік, Міністерству культури і інформаційної політики вдалося досягти чималих висот. Про це повідомив глава відомства.

“Не дивлячись на всю складність цього року, попри трансформації міністерства, незважаючи на іноді рух проти течії, команді МКІП цього року вдалося досягти чимало. Безумовно, все заплановане ми змогли реалізувати, і справа не тільки в коронавірус, який скорегував плани. Але досягнення цього року надихають на те, що в найближчій перспективі вага культури, визнання економічної цінності креативних індустрій … зміниться “, – сказав чиновник.

Хоча сфера культури стала однією з найбільш постраждалих від карантинних обмежень в Мінкульті намагалися робити все для її підтримки. Так, представники відомства відстоювали витрати в державному бюджеті на культуру, намагалися створити умови для кращої діяльності галузей культури, туризму і креативних індустрій.

Нагадаємо, що в Міністерстві культури і інформаційної політики України розповіли, як будуть функціонувати закладу культури під час локдауну. Про це повідомив міністр профільного відомства.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві культури розробили новий законопроект, який сприятиме збереженню архітектурної спадщини країни, а також протистояти поширеною сьогодні хаотичній забудові міст.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194
12 Квітня 2021 року - 20:49
Російські вузи не зможуть отримати дозвіл на відкриття філії в...
12 Квітня 2021 року - 20:14
Всі дані було підбито за один місяць – березень