ЗСУ отримали бронемобілі «Варта» та «Новатор»

Поділитися:

ТОВ “Конструкторсько-виробниче підприємство” Українська бронетехніка” надало близько 250 спеціальних броньованих автомобілів “Варта” і “Новатор” в Національну гвардію і Збройні сили України.

Відомо, що ці автомобілі пройшли всі відомчі випробування на вищому рівні і повністю відповідають програмам Міноборони. На даний момент державні випробування по “Варті” і “Новатору” знаходяться на завершальній стадії.

“Варті” з певних 30000 км пробігу залишилося менше ніж 5000 км. Далі її перевірятимуть на підрив. Фактично, по ній, якщо все піде добре, розраховуємо завершити державні випробування вже в вересні 2020 року “, – відзначили в” Українській бронетехніці “.

Також на підприємстві відзначили, що “Новатор” теж вже наїздив понад 30000 км. Залишилося кілька тисяч. Планується закінчити держвипробування в вересні 2020 року.

“При вазі 8,8 т” Новатор “демонструє хороші показники. Він легкий, маневрений і дуже швидкий. За три роки експлуатації системних проблем по ньому не було Але, звичайно, будь-яка машина в процесі випробувань допрацьовується, щоб бути бездоганною” – стверджують фахівці.

Нагадаємо, що рахункова палата України повідомила, що станом на 27 липня 2020 року співробітники системи Міністерства внутрішніх справ з фонду боротьби з коронавірусом отримали 862 млн гривень.

При цьому із загальної суми Держприкордонслужба отримала 22 млн гривень, система МВС – 70 млн гривень, Нацгвардія України – 14 млн гривень, співробітники ДСНС – 5,3 млн гривень. Решта 751 млн гривень направлено до Національної поліцію.

Раніше повідомлялося, що У Міністерстві оборони України не змогли організувати новий етап закупівель боєприпасів для потреб вітчизняних військових і оборонної спроможності держави. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:59
За весь період на рахунку дитини може накопичитися – 10-12...
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...