В Україні вперше передано в концесію морський порт

Поділитися:

У прес-службі Міністерства інфраструктури повідомили, що морський порт «‎Ольвія»‎ передано в концесію дочірній компанії катарської QTerminals.

«‎Сьогодні, 1 грудня 2021 року, майно державного підприємства «Стивідорна компанія «‎Ольвія» і відповідне майно державного підприємства «Адміністрація морських портів України» передано в концесію QTerminals Olvia, що входить до групи QTerminals, в рамках державно-приватного партнерства на 35 років», — сказано у повідомленні.

Відтак, починаючи з 2 грудня QTerminals Olvia почав керувати портовими активами, переданими в концесію. Згідно з інформацією, QTerminals Olvia інвестує в розвиток порту близько 3,4 млрд грн, а також щонайменше 80 млн грн буде інвестовано в інфраструктуру Миколаєва.

Нагадаємо, у Чорноморському порту відремонтують причали. Вже відбувся відповідний тендер серед компаній, як свідчать дані системи Prozorro. Відомо, що право ремонту виграло підприємство «Кооператив «Грант». Саме ця компанія займеться ремонтом причалів №17 та №18 порту.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Січня 2022 року - 21:36
У Всесвітній організації охорони здоров'я припускають появу нових штамів у...
23 Січня 2022 року - 20:44
Серед загиблих є керівник відділу охорони здоров'я міністерства охорони здоров'я
23 Січня 2022 року - 20:09
У лютому 2022 року уряд Німеччини передасть Україні польовий шпиталь
23 Січня 2022 року - 13:57
Рекордсменом зростання цін стала білокачанна капуста