Українцям назвали самі незвичайні вакансії

Поділитися:

Став відомий топ найбільш неординарних професій в Україні. Список був складений фахівцями rоbota.ua.

Як відомо, трудовий ринок України вельми багатий на різного роду професії та пропозиції. Навіть попри пандемію коронавірусу багато роботодавців готові запропонувати цікаві та стабільні варіанти роботи: інше залежить вже від бажання і старанності того чи іншого працівника.

Нещодавно фахівці платформи rоbota.ua. провели аналіз біржі праці та виділили топ найбільш незвичайних професій. Так, до списку найбільш незвичайних посад потрапили:

  • Сюрвейер Морського Регістру. Роботодавець шукає людину з технічною або військово-морською освітою. Також обов’язковий рівень знання англійської мови.
  • Відеотекар. Ряд медіа-холдингів наразі в пошуку хорошого фахівця, який вів би облік потрібних відеоматеріалів.
  • Стропальник. Робота з вантажем і технічними вантажоперевезеннями. Основні вимоги: вміти підбирати вантажозахоплювальні пристрої, знати сигнали, що подаються машиністу крана.
  • Бренд-посол. Ряд компаній готовий платити зарплату до 24 тисяч за консультацію клієнтів, просування товару і виконання плану продажів продукції.
  • Бджоляр. Для цієї професії потрібен досвід роботи з бджолами не менше 1 року, а також відповідні знання про ремесло бджоляра і догляді про бджіл.

Нагадаємо, що скасування карантину позитивно вплине на ринок праці та дозволить створити ще більш великий майданчик для працевлаштування.

Експерти вважають, що зі скасуванням карантину, але все ще з великою ймовірністю захворіти тим самим коронавірусом, який ввів весь світ в паніку – багато країн і компанії вирішуватися організувати нові види робочої діяльності.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...