Україна запланувала піднятися в кредитних рейтингах міжнародних агентств

Поділитися:

Підвищення міжнародними агенціями кредитних рейтингів України передбачене у плані Національної економічної стратегії-2030. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Наразі кредитний рейтинг України згідно з індексом Ес енд Пі становить рівень “В”, що значно нижче ніж у країн-конкурентів за капіталом.

Про це під час обговорення стратегії повідомив Міністр економіки Ігор Петрашко. Він зазначив, що від рівня рейтингів залежить вартість запозичень країни.

Тож стратегічний план передбачає підвищення позицій України у міжнародних рейтингах Ес енд Пі ай Фітч до рівня “ВВ” до кінця 2022 року та до рівня “ВВ+” до кінця 2024 року.

Також за стратегією, позиції України повинні покращитись у міжнародному рейтингу Організації економічного співробітництва та розвитку спочатку до п’ятої й далі до четвертої групи ризику.

Нагадаємо, що в Україні склали плани на видобуток газу на найближчі п’ять років.

Орієнтуючись на них, прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав про те, що видобуток буде збільшено дуже істотно. Така заява була зроблена в рамках обговорення Національної економічної стратегії 2030.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Жовтня 2021 року - 10:12
Нові заходи набудуть чинності вже 8 листопада
16 Жовтня 2021 року - 9:43
Один з авіалайнерів з новим українським номером UR-CTC 14 прибув...
16 Жовтня 2021 року - 8:41
Такі дані відомство представило станом на 13 жовтня 2021 року
16 Жовтня 2021 року - 8:12
Перевірки потрібні для вирішення питання з забрудненням повітря