У РФ заявили про готовність роботи «Північного потоку-2» в найближчі дні

Поділитися:

У найближчі дні газопровід «Північний потік-2» буде готовий до початку роботи. Про це повідомив віце-прем’єр Російської Федерації.

«Північний потік-2» добудований. Зараз йдуть пусконалагоджувальні роботи і заповнення труби технологічно необхідною кількістю газу. І я вважаю, що він в найближчі дні буде готовий, щоб його запустити для роботи. Компанія Nord Stream 2 AG, яка займається реалізацією цього проекту спільно з європейськими партнерами, всю необхідну роботу провела. У тому числі і по сертифікації цього газопроводу — першої нитки», — розповів він.

Російський чиновник додав, що тепер все залежить від німецького регулятора, оскільки для запуску газопроводу залишилося лише отримати дозвіл.

«Далі все залежить від німецького регулятора, коли він дасть відповідний дозвіл. І тут це не залежить від нас — це залежить від європейців, від регулятора і від того, як вони швидко будуть приймати рішення. Комерційні поставки можуть початися з моменту отримання дозволу німецького регулятора і європейських регуляторів. Другий фактор, який повинен бути — це забезпечення необхідних заявок від споживачів, від компаній, які є покупцями газу», — додав російський чиновник.

Раніше ми повідомляли, що президент США Джо Байден не вводитиме санкції проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Також ми писали про те, що в Україні визначили умови, які гарантуватимуть дотримання енергетичної безпеки нашої країни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо