У Мінреінтеграції пояснили, де візьмуть кошти для Донбасу

Поділитися:

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій розповіли про реалізацію кількох інфраструктурних проектів на території Донеччини та Луганщини, а також про джерела фінансування.

Так, зокрема, проект з постачання питної води у Маріуполі реалізується за рахунок уряду Франції. Також зараз домовляються про залучення грошей від Франції для модернізації мереж водопостачання на Луганщині.

Окрім того, для спорудження залізничної колії, який поєднає ділянку Лантратівка – Кондрашевська Нова із українською залізничною мережею планують залучити кошти Європейського інвестиційного банку.

Також важливим проектом є «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження», він передбачає відновлення доріг державного і місцевого значення, меліоративних систем у Луганської області. Роботи виконуватимуть за рахунок грошей Міжнародного банку реконструкції і розвитку.

Нагадаємо, український уряд розподілив субвенцію в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення країни. Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, в цьому році загальний обсяг програми – майже 1 мільярд 700 мільйонів гривень.

Також ми писали, що в Пенсійному фонді розповіли, скільки пенсіонерів Донецької області отримали підвищені пенсії з 1 березня. Йдеться про 645,9 тис. осіб.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо