У автовласників заберуть субсидії

Поділитися:

Незабаром в українців будуть забирати субсидії в тому випадку, якщо вони будуть власниками машин, яким не більше 15 років. Тим часом в Україні залишилося менше ніж місяць до закінчення оформлення субсидій на оплату послуг ЖКГ.

Згідно з законодавством, субсидії держави можуть поширюватися лише на тих українців, які в зв’язку зі своїм матеріальним становищем не можуть оплачувати послуги ЖКГ.

При цьому в розумінні уряду, громадяни, які володіють машинами не старшими за 15 років – цілком можуть платити за комуналку без субсидії.

Тим громадянам, у яких термін машини перевищує цей показник, варто поспішити оформити відповідну заявку на отримання допомоги, оскільки часу для цього залишилося небагато.

Раніше стало відомо, наскільки рівень комунальних платежів в Україні відрізняється від Польщі. Про це повідомляє глава департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА.

За його словами, якщо перерахувати в українську валюту, то в Польщі в середньому за комуналку платять 6480 грн в місяць, тоді як рівень зарплати там становить 41 758 грн. Тобто в цілому комунальні платежі охоплюють близько 15% від заробітку поляків.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо