Стало відомо, скільки українців отримали «карантинні гроші»

Поділитися:

В Україні допомогу в розмірі 8 тисяч гривень уже отримали більше півмільйона громадян. Йдеться про допомогу, яка була виділена державою для підтримки підприємців та їх співробітників в період локдауну з 8 по 24 січня.

Президент України записав відео, в якому звернувся до людей. Зокрема, він сказав, що це безпрецедентний поки випадок, коли 3,6 млрд гривень були спрямовані на цільову допомогу. Відеозвернення було оприлюднено в Telegram-каналі Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що понад 200 тисяч ФОП подали заявки на отримання «карантинних» грошей. Такі дані були зафіксовані на 17 грудня. На старті програми виникли проблеми через великий наплив користувачів. Однак зараз додаток працює без проблем.

Також ми писали й про те, що Рада хоче збільшити мережу ЦНАП. Серед видатків державного бюджету у 2021 році передбачено, зокрема, субвенції на розвиток мережі ЦНАП у новостворених ОТГ. Фахівці Мінфіну порахували, що будівництво та оснащення нового ЦНАП обійдеться приблизно в 10 млн грн, і в проект держбюджету заклали 50 таких об’єктів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн