Стало відомо, хто стане основним акціонером банку “Січ”

Поділитися:

Більше ніж 50% акцій банку “Січ” придбає банкір – Денис Горбуненко. Відповідний дозвіл дав Антимонопольний комітет. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що Горбуненко в Україні контролює тільки салон краси і компанії, які не здійснюють господарську діяльність. А ось так звану боротьбу за “Січ” – банкір веде вже кілька років.

Так, в жовтні 2019 року Нацбанк визнав вирішальний вплив Горбуненка на діяльність банку, незалежно від формального володіння. Тоді ж, банкір подав до регулятора пакет документів, щоб отримати дозвіл на покупку частки в капіталі “Січі”. Через кілька місяців по тому нинішні акціонери банку заявили про припинення переговорів про продаж установи.

Денис Горбуненко – відомий банкір, в 2005-2009 роках очолював “Родовід Банк”. За даними ЗМІ, його пов’язують з Дмитром Фірташем, чий банк “Надра” відправили на ліквідацію в 2015 році.

Нагадаємо, що Фонд гарантування вкладів фізосіб намір продати активи 12-ти українських фінустанов на стадії ліквідації на 2 мільярди 350 мільйонів гривень. Їх планують реалізувати до 21 травня.

Раніше повідомлялося, що Ліга Антітрасту подала заяву до Антимонопольного комітету про корупцію на тендерах «Укрзалізниці». Йдеться, про змову компаній «Метінвест-СМЦ», «МД Груп», «Сота Україна», «Альфа-Метал-Компані», «Металопластикові центри Коммерс», «УТМК» і «Ніжинський механічний завод». За даними експертів «Ліги Антітраста», фірми часто в один день отримували довідки про статус дилера холдингу «Метінвест».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб
21 Червня 2021 року - 11:15
Українці не вірять у справедливість судової системи
21 Червня 2021 року - 10:59
У Будинку уряду в Батумі затримали мінімум чотирьох учасників акції...
21 Червня 2021 року - 10:32
Раніше президент говорив про те, що режим paperless буде введений...