НКРЕКП опублікувала нові тарифи на розподіл газу

Поділитися:

НКРЕКП розрахувала нові тарифи, які будуть діяти у розподіленні газу. Йдеться про вартість на наступний рік для газорозподільних компаній по всій Україні. Регулятор зменшив тарифи в, а подекуди навіть втричі, якщо порівнювати з даними, що були подані на розгляд облгаззбутами.

Така різниця у вартості, на думку експертів, полягає у тому, що раніше у розрахунки включали збитки, які компанії отримали раніше. Також враховувалися борги, що виникли у деякий час перед компанією АТ «Укртрансгаз» через збитковість тарифу.

Раніше повідомлялося про те, що Україна збільшує тарифи за транзит газу для РФ. Обсяг видобутку нафти в Росії в листопаді склав 41 млн т, що на 11,1% менше за листопад 2019 року. Про це повідомили в Центральному диспетчерському управлінні паливно-енергетичного комплексу РФ.

Також ми писали й про те, що «Нафтогаз» буде моніторити кількість і якість газу. У Нафтогазі повідомляють, що повністю перейдуть на нову систему обліку до кінця весни 2022 року. Поки що все знаходиться на рівні експерименту. У перспективі, це повинно підвищити рівень виробництва і якості газу.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила