На Запорізькій ТЕС – аварійна ситуація

Поділитися:

На Запорізькій теплоелектростанції – знову аварійна ситуація. Цього разу відключився від мережі другий енергоблок. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

У ДТЕК пояснюють – інцидент стався через помилкове спрацювання автоматики з витрати води. Зараз блок намагаються перезапустити.

Аварійне відключення енергоблоків на Запорізькій ТЕС стається не вперше. На початку лютого теплоелектростанція повністю відключилася від енергосистеми через замкнення на підстанції «Луч». Тоді декілька міст залишилися без електропостачання.

Однак така ситуація знову сталася у квітні, коли вийшов з ладу третій енергоблок. Регулярні відключення енергоблоків, за оцінкою експертів, стаються через застаріле обладнання на електростанціях.

Однак у ДТЕК не зацікавлені в розвитку теплової енергетики, тому там не витрачають гроші на модернізацію своїх ТЕС.

Нагадаємо, що 18 серпня, на Бурштинській тепловій електростанції («ДТЕК Західенерго») в Івано-Франківській області на енергоблоці №3 сталася пожежа.

Як повідомила Держслужба з надзвичайних ситуацій області, інформацію про пожежу отримали о 16:51. На гасіння пожежі відправили 20 одиниць техніки та 89 рятувальників.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ