Міста-атомники хочуть повернути пільги на електроенергію

Поділитися:

Повернути пільги. Міста, що розташовані за менш ніж 30 кілометрів від атомних електростанцій, хочуть знову розраховуватися за електроенергію за пільговим тарифом. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Так, у Нікополі, неподалік від Запорізької АЕС, місцеві депутати прийняли звернення до парламенту, президента та Кабінету Міністрів, у якому вимагають повернути знижку. А міський голова вже зареєстрував відповідну петицію.

Такої ж позиції дотримуються Марганець та Покров. Там напередодні пройшов мітинг проти скасування пільг. Як відомо, ці три міста офіційно відмовились від централізованого опалення, а отже більше залежні від тарифів на електроопалення.

Нагадаю, уряд від початку року скасував пільговий тариф для населення, що проживає у 30-кілометровій зоні атомних станцій. До цього мешканці таких районів мали знижку і сплачували за електроенергію на 30% менше.

Як повідомлялося раніше, світло подорожчає для українців вже з 1 січня 2021 року. На це вказував ще на початку грудня ексвиконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Бойко.

З подачі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України пільговий тариф при споживанні невеликої кількості електроенергії може як зникнути, так і залишитися. Це залежить від того, на скільки зросте плата за електрику. Не виключено, що для тих, хто споживає до 100 кВт в місяць, тариф виросте майже вдвічі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
24 Лютого 2021 року - 18:56
Капітальні вклади дозволять відновити інфраструктуру, заводи
24 Лютого 2021 року - 14:17
Акціонери з Піднебесної вже направили протест на адресу Мін'юсту
24 Лютого 2021 року - 13:31
Україна потребує балансуючих потужностей для викликів сучасності
24 Лютого 2021 року - 12:58
Тепер інформація буде відкритою, а крім того, боржнику не вдасться...