Маріупольський суднобудівний завод пустять «з молотка»

Поділитися:

Фонд державного майна України анонсував приватизацію Маріупольського суднобудівного заводу. Відповідне оголошення з’явилося на офіційному сайті відомства від 12 травня.

Як свідчить оголошення, до складу даного об’єкта входить понад 100 об’єктів нерухомості, а також база відпочинку і майно, яке не підлягає приватизації.

Поки що точну дату аукціону Фонд не оприлюднив. Однак відомо, що в планах Фонду приватизувати ще як мінімум 18 аналогічних об’єктів на території Донецької області.

А саме, ряд нежитлових будівель, корпус медсанчастини-поліклініки в Маріуполі, дитячий табір “Лазурний” (знаходиться в селі Юр’ївка), табір “Сонячний берег” в Ялті й “Голубок” в Святогорську.

Тим часом справа про «Мотор Січ» обростає новими деталями. Деякі з них стосуються значно більш раннього періоду існування підприємства, ніж часи продажу акцій компанії Богуслаєвим китайським інвесторам.

Йдеться про події 27-річної давності, коли підприємство мало іншу назву. А першим в історії незалежної України головою Фонду держмайна – був Володимир Прядко, який влітку 1993 дозволив приватизацію раніше державного заводу Моторобудівник в Запоріжжі, який пізніше і перейменували в “Мотор Січ”.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...