Держпродспоживслужба закрила понад 40 виробників масла

Поділитися:

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за результатом моніторингу з початку поточного року тимчасово припинила діяльність 43-х виробників вершкового масла. На виробників оформили 156 приписів щодо безпечності харчових продуктів на підприємствах. На 21 посадовця винесли постанови про порушення.

Зазначається, що загалом фахівці здійнили перевірок на предмет виявлення фальсифікації традиційних молочних продуктів 9,8 тисяч суб’єктів господарювання та близько 2 тисяч перевірок закладів торгівлі і громадського харчування. Із 871 зразка молочної продукції у 45-ти випадках знайшли жири немолочного походження. Спеціалісти знайшли 198 порушень, які пов’язані з обігом фальсифікованого вершкового масла. Також припинили обіг 556 кілограмів продукту і вилучили майже 2,5 тонни масла.

«Солодковершкове масло є продуктом, який чи не найчастіше підробляється недобросовісними виробниками», — розповіли у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, що раніше в Україні зафіксували небувалу кількість фальсифікату продуктів харчування.

Раніше повідомлялося, що Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів відзвітувала про результати перевірок харчових продуктів на предмет фальсифікації, проведених в січні-березні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Жовтня 2021 року - 22:30
8-11 листопада відбудеться процедура тестування та відбору охочих працювати в...
28 Жовтня 2021 року - 20:59
На ці кошти, зокрема, планують придбати експрес-тести для покращення рівня...
28 Жовтня 2021 року - 20:01
Він разом з іншими експосадовцями готувався здійснити переворот в КСУ,...
28 Жовтня 2021 року - 19:01
Заробляли шахраї - за рахунок завищення вартості своїх послуг.