Держава хоче реанімувати завод «Маяк»

Поділитися:

У керівництві «Укроборонпрому» розповіли про зустріч з представниками заводу «Маяк», де обговорювалися плани з реанімації роботи підприємства.

“В умовах повного арешту поточних і спеціальних рахунків, “Маяк” знаходить резерви для випуску продукції за укладеними контрактами. І все ж, залишаються мільйони гривень боргів, в тому числі по заробітній платі. І ще безліч питань, вирішення яких вимагає комплексного підходу. З командою ГК “Укроборонпром” і керівництвом заводу ми провели зустріч, спланувавши подальші дії по реанімації роботи підприємства “, – зазначив директор” Укроборонпром “на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що в результаті переговорів було визначено провести реформу концерну, після чого «Маяк» повинен увійти в один з оборонних холдингів.

“І наша спільна мета – посилити його потужності і зберегти колектив. Протягом тривалого часу завод штучно заганяли в борги. У результаті майно опинилося під арештом в рамках кримінального та виконавчих проваджень, а концерн і завод втратили можливість повноцінно ним розпоряджатися”, – розповідає керівництво “Укроборонпрому”.

Слід зазначити, що в 2020 році концерн стабілізував роботу заводу: активно відновлюється виробництво для виконання контрактів, в тому числі в рамках ДОУ, повертаються у власність активи підприємства, погашено понад 8 млн боргу із зарплати.

Нагадаємо, що Державний концерн «Укроборонпром» планує здавати своє майно в оренду. Йдеться про тендери на майданчику «Прозорро», який є електронним. Завдяки цьому всі процедури будуть проведені максимально прозоро і чітко. Такі дані оприлюднені в меморандумі, який підписали обидві сторони.

Раніше повідомлялося, що майбутні зміни функціонування підприємства тільки посилять його ефективність. Про це заявив керівник «Укроборонпрому», Юрій Гусєв. Чиновник зазначив, що мова не йде про ліквідацію підприємства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...