Чорноморський суднобудівний завод став банкрутом

Поділитися:

Українське корабле- та суднобудівне підприємство у Миколаєві – ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» – став банкрутом. У Господарському суді Миколаївської області відбулося чергове засідання у справі про його банкрутство.

Зокрема, на засіданні ліквідатор ЧСЗ відзвітував про те, що у підприємства не залишилося майна: інвентаризували та розпродали. Одержаними коштами погасили заборгованості: кредиторам виплачено 151 мільйон 461 тисячу гривень. Найбільше – підприємству «Наваль Парк» та фінансовій компанії «Авуар-сервіс». Також частково задовольнили вимоги 4-х кредиторів другої черги – на близько 42% від заявлених вимог.

Всіх працівників підприємства звільнили. Завершили всю господарську і підприємницьку діяльність, технологічні цикли діяльності.

Також ліквідатор заявив, що ознак неправомірних дій чи бездіяльності керівників цього підприємства, які призвели до погіршення платоспроможності підприємства – не виявили.

Міністерству оборони повернуто робітничо-конструкторську документацію.

Водночас, один з кредиторів виступив проти звіту, мовляв, кредитори не ознайомилися з повним переліком документів і планують оскаржувати дії ліквідатора.

Нагадаємо, у 2021 році в рамках “Великої приватизації” в Україні хочуть продати близько 900 об’єктів. Про це повідомляє заступник голови Фонду державного майна України.

Раніше в пресслужбі Фонду держмайна повідомили, що ще один завод «Укрспирту» був проданий на аукціоні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...
6 Грудня 2021 року - 17:27
У Міністерстві закордонних справ порадили українцям наразі утриматися від поїздки...