Аграріям змінили умови держстрахування

Поділитися:

В Україні змінили умови державного страхування сільськогосподарської продукції. Відповідний закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» днями підтримав парламент.

Згідно з документом, встановлюється розмір часткового відшкодування державою страхових платежів до 60%, а також збільшується ставка податку на дохід за угодами страхування с/г продукції на пів відсотка.

Закон визначає перелік об’єктів страхування, учасників ринку страхування с/г продукції, які підпадають під умови державної підтримки, а такод модель надання держпідтримки агровиробникам для страхування.

У Міністерстві аграрної політики повідомляють, що метою відомства було агрострахування, яке передбачене в Стратегії розвитку до 2030-го року. Там наголошують, що завдяки держстрахуванню будуть покриті ризики агросектору.

Нагадаємо, у Мінфіні підрахували, що з початку роботи програми «Доступні кредити 5-7-9%» ними скористалися понад 19 тисяч підприємців. У грошах це більше ніж 50 мільярдів виданих кредитів, і майже половину з них отримав агросектор. Згідно зі статистикою, 19,3 млрд гривень було виділено для рефінансування минулих позик, а на капінвестиції прийшлося трохи понад 6,5 млрд грн.

Також ми писали, що в Україні дорожчатиме земля у зв’язку з відкриттям ринку землі. У Міністерстві аграрної політики повідомляють, що вартість землі в Україні щорічно буде підвищуватися на близько 7-10%.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ