Капітальний ремонт двох електровозів обійдеться в 300 млн гривень

Поділитися:

300 мільйонів гривень коштуватиме капітальний ремонт двох двоповерхових електропотягів Skoda. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Підрядника визначили без торгів чим порушили законодавство про держзакупівлі. Філія “Укрзалізниці” уклала угоду з Київським електровагоноремонтним заводом, що належить також перевізнику.

Найбільше грошей пустять на покупні напівфабрикати та комплектуючі вироби. А також – на роботи та послуги від виробника.

Нагадаємо, раніше “Укрзалізниця” відмовилася від капремонту цих поїздів за кордоном через надто високу вартість. Ці потяги перевізник придбав перед Євро 2012. Утім, через технічні проблеми з 2018-го вони не працюють і стоять у депо.

Як повідомлялося раніше, українська державна компанія перевізник «Укрзалізниця» вдало підписала перший договір про впровадження приватних локомотивів.

Вказується, що локомотиви УЗ збирається використовувати в рамках обслуговування окремих маршрутів залізничних шляхів. Угоду про це компанія підписала в середу, 16 грудня.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Січня 2021 року - 8:28
В опитуванні взяли участь 122 готелі з номерним фондом в...
25 Січня 2021 року - 7:59
Співпраця з Мотор Січ направлено на розвиток військової промисловості і...
25 Січня 2021 року - 7:40
Стало відомо, чи мають право українські правоохоронці конфіскувати в українців...
24 Січня 2021 року - 23:01
Згідно з прогнозами, вже у 2024 році до 90 відсотків...