Влада проіндексує пенсії

Поділитися:

Згідно з планами Міністерства соціальної політики, вже з 1 жовтня 2021 року близько 1 млн українських пенсіонерів почнуть отримувати додаткову фінансову допомогу. Йдеться про громадян у віці від 75 до 80 років. Розмір надбавки становитиме 400 гривень. Завдяки цьому їх пенсія підніметься до 2500 гривень.

У відомстві додали, що в наступному році подібне підвищення введуть і для пенсіонерів у віці 70-75 років.

Також в Мінсоцполітики планують підвищити виплати людям, які отримали інвалідність під час ліквідації Чорнобильської катастрофи, провести індексацію страхових пенсій, а також перерахувати пенсійні виплати в зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів повідомляють, що обсяг заборгованості Пенсійного фонду України (ПФУ) досяг 12,1 мільярда гривень. У відомстві зазначають, що поглиблення заборгованості  ПФУ за позиками з єдиного казначейського рахунку загрожує формуванням значного фіскального ризику у 2022-му році.

Крім того у Світовому банку розповіли про те, як бачать реформу пенсійної системи України. Введення накопичувальної пенсії — найбільш правильний шлях, однак важливо і те, яким чином її введуть.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства