В Україні зростають ціни на яйця

Поділитися:

У зв’язку зі зменшенням виробництва в Україні спостерігається зростання цін на яйця. Зараз десяток яєць вартує від 30 до 45 гривень. Експерти попереджають, що це не межа.

Згідно з прогнозами аналітиків зростання цін продовжиться до новорічних свят, поки ціна на товар не досягне своєї максимальної позначки. Лише після цього вартість буде зменшуватись.

«‎Зменшується пропозиція на ринку в зимові місяці, ціна зростає. Влітку пропозиція більше — ціна максимально знижується. Це зростання буде тривати приблизно до новорічних свят, тоді зазвичай доводиться максимально висока ціна на яйця, і ця висока ціна протримається десь до першого тепла»‎ , — сказала експерт.

За даними Держстату, яйця знаходяться в трійці продуктів, на які ростуть ціни.

Раніше ми писали про те, що цьогоріч, у порівнянні з липнем минулого року, продукти харчування в Україні подорожчали на 29,2%.

Також повідомлялося, що в Україні ціни на продукти набагато вищі, ніж в Польщі. Так, експерти порівняли ціни на стандартний продуктовий набір в Києві та Варшаві, і в українській столиці вони виявилися на 40-60% вище.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ