В Україні розширилася «жовта» карантинна зона

Поділитися:

За даними Міністерства охорони здоров’я, у «жовтій» зоні залишаються лише чотири області України. Дві, як і раніше, позначені «помаранчевим» рівнем, а жителі решти областей продовжують дотримуватися епідеміологічних карантинних заходів, згідно з «червоним» рівнем ризику.

Таким чином, станом на 26 листопада 2021 року Чернівецька, Тернопільська, Кіровоградська та Закарпатська області перебувають у «жовтій» зоні.

Однак у зазначених областях статистика захворюваності не відрізняється від тих, що зафіксована у «червоних». Більше того, зазначається, що рівень завантаженості лікарняних ліжок із встановленими системами оснащення киснем навіть перевищує «червоний» рівень.

В уряді попереджають, що якщо така тенденція продовжиться, то й ці області ризикують потрапити в «червону» зону карантину. Відтак МОЗ закликає українців до вакцинації.

Слід також додати, що влада вводить нові правила карантину. COVID-сертифікати будуть кольоровими. “Жовта” зона відображає дію сертифіката протягом 30 днів (замість 120), що означає введення першої вакцини. «Червона» зона – не вакцинована, для таких людей вхід до всіх установ, на всі заходи та роботу для окремих службовців – заборонено. «Зелена» зона (двічі вакцинована) – без карантинних обмежень.

Раніше ми писали докладніше про те, як Кабмін оновив правила “жовтої” зони карантину.

Також ми повідомляли про плани Міністерства фінансів інвестувати кошти у боротьбу з коронавірусом.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Січня 2022 року - 23:00
Папа Римський Франциск запропонував 26 січня провести День молитви за...
23 Січня 2022 року - 21:36
У Всесвітній організації охорони здоров'я припускають появу нових штамів у...
23 Січня 2022 року - 20:44
Серед загиблих є керівник відділу охорони здоров'я міністерства охорони здоров'я
23 Січня 2022 року - 20:09
У лютому 2022 року уряд Німеччини передасть Україні польовий шпиталь