В Україні подорожчало опалення електроенергією

Поділитися:

Пільгового тарифу на опалення домоволодінь за допомогою електричної енергії в нашій країні більше немає. Про це розповіла енергетичний експерт Марія Яковлєва. Раніше, як нагадує Яковлєва, власники домоволодінь за перші 3 тис. кіловат-годин електроенергії віддавали по 90 коп. за кожен кіловат. З 1 січня ці пільги скасовані. Введена вартість в 1,68 грн за кіловат.

Як підрахувала експерт, домоволодіння з котлом, яке обігріває будівлю від електрики, споживає на місяць найменше – 5 тис. кіловат-годин електроенергії. З урахуванням пільгового тарифу громадяни платили по 5 520 грн на місяць. Але з 1 січня їм доводиться викладати вже майже на 3 тис. грн більше – по 8 400 грн. На думку Яковлєвої, держсубсидія такі ціни не покриває. І витрати власників домоволодінь з електричними котлами тільки зростатимуть.

Нагадаємо, для киян піднявся тариф на тепло, яке вони отримують від комунального підприємства «Київтеплоенерго», заодно зросла і вартість гарячого водопостачання. Про це оприлюднено відповідне розпорядження Київської міськдержадміністрації від 29 грудня 2020 року. Воно набуло чинності з 11 січня 2021 року – дня публікації на порталі КМДА.

Також раніше повідомлялося, що з 1 січня 2021 року діють нові ціни для підприємств, які займаються постачанням тепла населенню.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн