Поліція почала виявляти автомобілі-двійники

Поділитися:

Система автоматичної фіксації зафіксували значне перевищення швидкості. Поліція направила повідомлення про штраф власнику, однак, як виявилося, лист щастя прийшло не тому адресату.

За словами заступника глави патрульної служби поліції Олексія Білошицький, людина отримала штраф за чуже порушення. Після заяву в поліцію, правоохоронці почали розбиратися в ситуації. На авто була роздана орієнтування і транспорт знайшли в Білій церкві.

Як виявилося, документація на авто мала всі ознаки підробки реєстрації машини, тобто, реєстраційний номер не відповідає жодному зразку, який є в Україні. Після розслідування водія заарештували, а машину конфіскували.

Раніше ми писали про те, що, якщо водій подавав особисті дані в МВС, то повідомлення про штраф має приходити у вигляді СМС або на електронну пошту. Також можна перевірити інформацію на сайті МВС і Нацполіціі. Є вже і мобільний додаток.

Разом з тим, українські водії стали навмисно приховувати номера своїх автомобілів з впровадженням на дорогах України спеціальної системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Травня 2021 року - 17:43
Йдеться про старт заявок, які згодом будуть брати участь у...
17 Травня 2021 року - 17:18
Зокрема, стало відомо, що до закінчення будівництва потрібно прокласти всього...
17 Травня 2021 року - 16:43
Йдеться про організацію, яка буде займатися всіма питаннями накопичувальної пенсії
17 Травня 2021 року - 15:20
Це було зроблено у рамках цифровізації України