Мураєв звинувачує ОП у вимаганні 50% акцій телеканалу «НАШ»

Поділитися:

Євген Мураєв 20 жовтня в ефірі ток-шоу на одному з телеканалів заявив, що на телеканал «НАШ» чинить тиск Офіс президента. Він повідомив, що ОПУ хоче купити половину телеканалу, надсилаючи постійно людей.

У студії була присутня нардеп Ірина Верещук, яка зажадала доказів і прізвищ, але сам Мураєв не зміг відповісти на питання Верещук. Звинувачення прозвучали досить серйозні на адресу Офісу президента.

Після таких гучних звинувачень Офісу Президента Мураєвим виникає логічне питання: чому не звертається до правоохоронних органів з приводу тиску та вимагання? І як на такі звинувачення відреагує Офіс Президента, оскільки це серйозні звинувачення і вони мають резонанс у суспільстві?

У«Першого Ділового» був прецедент під час продовження ліцензії, один з відомих учасників медіаринку зажадав від директора телеканалу хабар у розмірі 2 млн грн. Зупинити спробу вимагання вдалося тільки після звернення власника телеканалу до керівника Нацради Ольги Герасим’юк – ліцензія була успішно продовжена. За що «Перший Діловий» телеканал вдячний Ользі Герасим’юк за її своєчасне втручання і припинення подібної спроби.

Раніше ми повідомляли, що Нацрада може відібрати ліцензію у телеканалу «НАШ».

Нагадаємо, що на початку вересня Нацрада оштрафувала телеканали «Максі-ТВ» і «НАШ» через невиконання рішень і поширення мови ворожнечі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні