ТСК опублікувала попередній звіт щодо розслідування вибухів на складах боєприпасів

Поділитися:

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування пожежі на складах боєприпасів в Чернігівській області опублікувала попередній висновок про розслідування скандального події. Дані були представлені в державному виданні “Голос України“.

Відзначимо, що в перелік справи одночасно входять події, що відбулися в місті Ічні, Кліновнке, Балкалеі, Сватове і Кривому Розі. Хронологічні рамки розслідування охоплюють період з моменту 2014 року і аж до подій 2018 року.

Повідомляється, що комісія буде розбиратися в цих справах ще протягом півроку. Також в звіті представлений ряд рекомендацій стосовно дій Офісу генерального прокурора України.

Загальний доповідь про підсумки розслідування ТСК збирається представити до 29 жовтня 2020 року в форматі публічного виступу з результатами в стінах Верховної Ради України.

Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України до 29 жовтня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики заслухав виступ глави Міністерства культури країни дотичного звільнення минулого мовного омбудсмена і призначення на його місце нового посадовця.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Травня 2021 року - 14:28
Ще в двох пунктах пропуску «Смільниця» і «Угринів» без черг....
17 Травня 2021 року - 13:44
У країні буде діяти комендантська година з 21.00 до 5...
17 Травня 2021 року - 13:32
У додатку "Дія" доступна послуга отримання електронного підпису під назвою...
17 Травня 2021 року - 13:11
Оформлювати порушення ПДР будуть за іншою схемою