ВАКС буде розбиратися з грошима Кіотського протоколу

Поділитися:

Як хотіли розікрасти кошти, отримані на підставі кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату, Україна почне дізнаватися 9-го серпня. На цю дату Вищий антикорупційний суд призначив засідання, інформує телеканал «Перший Діловий».

За версією слідства Мінекології повинно було профінансувати заміну ліхтарів на LED-світильники на об’єктах соціальної інфраструктури. Замість цього посадовці держпідприємства «Укрекоінвест», які були відповідальними за процес, вступили в змову з маловідомими товариством з обмеженою відповідальністю, яке запросило 70-відсоткову передоплату.

Детективи НАБУ встановили: роботи взагалі ніхто не збирався проводити, а гроші – за ланцюжком – мали бути перераховані далі – фіктивним компаніям. У такий спосіб учасники оборудки планували привласнити майже півмільярда гривень.

Нагадаємо, що в Україні спостерігається дефіцит суддів: на цей час системі правосуддя не вистачає близько 2,5 тисячі суддів. Про це повідомляє представник президента України в Конституційному суді. При цьому експерт говорить, що до кінця 2021 року кількість вакансій може сильно збільшиться.

Також ми писали, що в Раді суддів, який працює при Комітеті Верховної Ради з питань правової політики, повідомляють, що розмір заробітних плат працівників судової гілки влади залишиться на рівні минулого року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Жовтня 2021 року - 22:54
Варто відзначити, що раніше НАУ неодноразово звертала увагу Міненерго на...
газ
15 Жовтня 2021 року - 22:29
Всього ліцензії на видобуток отримали понад 210 компаній
15 Жовтня 2021 року - 22:03
Данилов зробив акцент на тому, що це не перша відмова...
15 Жовтня 2021 року - 20:59
Важливим є те, що всі санкції обов'язково проходять розгляд всіх...