ЄС надасть транш Україні в обмін на боротьбу з корупцією

Поділитися:

Боротьба з корупцією – умова виділення Україні другого траншу макроекономічної допомоги в розмірі 1,2 мільярда євро. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу з посиланням на заяву Європейської комісії.

Крім того, в комісії попросили не забувати і про інші зобов’язання України перед ЄС. Наприклад, проведення реформ в сферах верховенства права, держуправління, а також антикорупційних органів та судової системи.

Слід зазначити, що в кінці минулого року ЄС перерахував Україні перший транш – 600 млн євро в рамках програми макрофінансової допомоги на 1,2 млрд євро. Але чи отримає наша держава другу частину виплати? – буде залежати від виконання ним основних зобов’язань.

Нагадаємо, що представник Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс заявив, що віртуальна місія МВФ в Україні з питань першого перегляду програми для України в форматі stand-by продовжує роботу.

Раніше повідомлялося, що в Євросоюзі продовжили санкції, які стосуються Російської Федерації, до кінця липня 2021 року. Зокрема, це цілий ряд економічних обмежень, які були введені в зв’язку з участю Росії у військовому конфлікті в Україні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ