Влада так і не знайшла винних у ліквідації VAB банку

Поділитися:

Понад 5 років минуло з моменту ліквідації «VAB банку», а до покарання винних справа так і не дійшла. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Вищий антикорупційний суд скасував постанову національного антикорупційного бюро щодо зупинення досудового розслідування, таким чином його продовживши.

А в НАБУ, своєю чергою, у всіх цих зволіканнях винуватять печерський райсуд Києва, який двічі незаконно втрутився в розслідування.

У тому, що сталося з «VAB банком», як кажуть певні детективи – є безпосередня провина ексвласника фінустанови Олега Бахматюка.

За даними слідства, стабілізаційний кредит від НБУ він отримав під свідомо неліквідне забезпечення, а далі ту позику, а це – мільярд 200 мільйонів гривень, ще й привласнив.

НАБУ вже декілька раз зверталося до офісу генпрокурора із запитом про екстрадицію Бахматюка, який оселився в Австрії, проте отримало відмову.

Нагадаємо, що в своєму великому інтерв’ю виданню «Гордон» і його засновнику Бахматюк повідомив, що винним в своїх невдачах вважає не кого-небудь, а п’ятого президента України Петра Порошенка.

Зокрема, за словами Бахматюка, рішення про ліквідацію банків приймалися саме в кабінеті у президента в присутності з Валерії Гонтаревої.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...