Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що останні ворожі атаки спричинили енергетичній галузі збитки понад 1 мільярд доларів

фото: Суспілне.Новини
Поділитися:

Після серії масових нападів російських сил на об’єкти української енергетичної інфраструктури протягом останніх місяців ситуація у сфері енергетики стала досить складною.

Цю інформацію розкрив Міністр енергетики України Герман Галущенко під час трансляції національного телемарафону “Єдині новини”.

“Наразі ми вже говоримо про збитки, що перевищують мільярд доларів. Проте напади тривають і очевидно, що збитки будуть зростати”, – підкреслив він.

Міністр зауважив, що найбільші пошкодження в результаті масованих атак отримали об’єкти теплової та гідрогенерації, а також системи передачі електроенергії.

“На сьогоднішній день система є стабільною, але ситуація в цілому складна”, – зазначив Міністр, додавши, що завдяки сприятливим погодним умовам вдається збалансувати енергосистему за допомогою відновлювальних джерел енергії.

Однак у деяких регіонах, зокрема в Харкові, який щоденно піддається ворожим обстрілам, існують обмеження електропостачання. У регіоні проводяться заходи для стабілізації ситуації та підготовки до зимового періоду.

 

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила